Чергова перемога у питанні перерахунку за теплопостачання згідно встановленого лічильника тепла

Ми вже освітлювали неодноразові випадки порушення вимог законодавства з боку обслуговуючої організації, що надає житлово-комунальні послуги в жилмасиві Радужний. Це коли ЖЕК стягує з громадян кошти за теплопостачання не згідно встановленого індивідуального лічильника, а відповідно до площі квартири.

Громадська організація «Нове Таїрове» з цього приводу у минулому році підготувала звернення в інтересах мешканки до Управління захисту прав споживачів, яке провело перевірку та зобов’язало обслуговуючу компанію здійснити нарахування за теплопостачання з урахуванням показань квартирного засобу обліку теплової енергії.

Громадянці був зроблений перерахунок на виконання вимоги контролюючого органу, проте ЖЕК продовжує порушувати закон.
І до громадської організації знову звернувся мешканець масиву з аналогічного питання. Нами було підготовлено звернення до Управління захисту прав споживачів, на вимогу якого ТОВ «Житлово-комунальний сервіс» здійснило перерахунок з урахуванням показань квартирного засобу обліку теплової енергії.
Радужный, счетчик, тепло, Радужний, лічильник, тепло
Громадська організація «Нове Таїрове» наголошує, що при наявності квартирного лічильника обліку теплової енергії та своєчасного передавання показань обслуговуюча компанія не має жодного права нарахувати Вам згідно площі квартири.