Інспектор з паркування. Подання до бюджету Таїровської ОТГ 2021

Інспектор з паркування. Подання до бюджету Таїровської ОТГ 2021.

Раніше ми повідомляли про те, що проект дорожнього руху у ж/м “Радужний” нарешті почали реалізовувати у життя. На даний час, роботи вже майже завершені, і наступним етапом є дотримання мешканцями мікрорайону правил дорожнього руху всередені масиву.

Для деяких громадян ПДД – це  щось далеке, незрозуміле, неважливе. Тому вони вважають за норму паркування у невідведених для цього місцях, проїзд у протилежному до одностороннього напрямку руху, паркування на т-образних перехрестях та пішохідних переходах.

Для того, щоб громадяни не нехтували правилами ДР, єдиним правильним виходом з ситуації є реалізація програми “Інспектори з паркування”. Ця практика вже давно поширена у великих містах і цілком виправдовує покладені на неї сподівання.

Тема хаотично припаркованих автомобілів, які порушують правила дорожнього руху, що в свою чергу несе загрозу життю мешканців (перекриття пожежних проїздів), неодноразово підіймалася на зустрічах з мешканцями масиву.

Так, на позачерговій сесії Таїровської селищної ради, депутатом Кристиною Матюшенко було зареєстроване письмове депутатське зверення-пропозицію щодо розробки програми  “Інспектори з паркування” для “Радужного” та громади в цілому.
Також попередньо депутатка провела зустріч з головою Таїровської селищної ради – Хасаєвим Тимуром Хасановичем, на якій озвучила питання нестачі паркувальних місць в ж/м “Радужний” та запропонувала розглянули шляхи його вирішення.