Чому знову ростуть тарифи на Радужному?

На сайті Таїровської селищної ради оприлюднений проект рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги масиву «Радужний».

Підняття, згідно супровідних документів, обумовлене зростанням заробітної плати.

Але, нажаль, на даний момент  рівень вартості комунальних послуг ніяким чином не позначається на якості обслуговування і утримання будинків та прибудинкової території будинків № 1- 11 (ТОВ «Житлово-комунальний сервіс»).

Також залишається відкритим питання суттєвої різниці вартості гарячого водопостачання ТОВ «Житлово-комунальний сервіс» та ТОВ «ЖК Радужний». Оскільки будинки №12-14, 16-19, що обслуговуються останнім, оснащені сонячними батареями, ціна гарячої води мала б бути нижчою, проте жителі відчувають абсолютно протилежні зміни.

З повним переліком нових скоригованих тарифів можна ознайомитись на сайті Таїровської селищної ради, а деякі з них наводимо тут для ознайомлення.

                  Тарифи ТОВ “ЖК Радужний”:
                Тарифи ТОВ “Житлово-комунальний сервіс”:Згідно розпорядження це питання буде розглянуте на найближчому засіданні виконавчого комітету Таїровської селищної ради 23.04.2019 об 11:00.