Відправляємо дітей до школи по-новому

Новое Таирово, порядок поступления в школы, алгоритм, Нове Таїрове, порядок вступу до шкілОднією з найактуальніших проблем нашого мікрорайону є питання вступу дітей до навчальних закладів.

Масив «Радужний» відноситься до Овідіопольського району Одеської області, хоча фактично знаходиться в межах міста Одеси. На території району проживають декілька тисяч дітей дошкільного та шкільного віку, проте відсутній навчальний заклад, що забезпечував би здобуття повної загальної середньої освіти.

З урахуванням нового порядку вступу до навчальних закладів визначальним є місце проживання дитини, і, відповідно, діти, зареєстровані в житловому масиві «Радужний», відносяться до Таїровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області, яка знаходиться в смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 24.

Зі слів голови Таїровської сільської ради всі діти масиву «Радужний» будуть забезпечені навчальними місцями.

У разі, якщо ж батьки побажають, щоб їх діти навчались в інших закладах освіти, ми рекомендуємо Вам врахувати лист-роз’яснення Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 з цього питання.