Зустріч в ОДА щодо найгостріших проблем ж/м “Радужний”

ОДАЗустріч в ОДА щодо найгостріших проблем ж/м «Радужний».

28 січня 2020 року депутат Овідіопольської районної ради Кристина Матюшенко та представник ГО «Нове таїрове» Ольга Бородай, за попередньою заявкою, були запрошені на зустріч до Одеської ОДА з питань розвитку житлового масиву «Радужний».

Під час обговорень були підняті такі важливі для мешканців мікрорайону питання, як виділення земельної ділянки для будівництва об’єктів соціального призначення (школи та дитячого садка), а також реалізація проекту дорожнього руху для забезпечення пожежної безпеки та урегулювання проїздів усередині мікрорайону.

Найважливішим проханням було створення робочої групи за участю фахівців профільних структурних підрозділів Облдержадміністрації із залученням представників «Радужного». А також сприяння ОДА в плані забезпечення пожежної безпеки у мікрорайоні.

За результатами зустрічі були підготовлені та зареєстровані звернення до голови Одеської ОДА:

1. депутата Таїровської селищної ради Дмитра Нетреби щодо виділення земельної ділянки, на якій, відповідно до містобудівної документації, передбачено будівництво школи та дитячого садка державної форми власності.

2. депутата Овідіопольської районної ради Кристини Матюшенко з приводу надання допомоги у реалізації проекту дорожнього руху (у частині земельного питання), а також для забезпечення пожежної безпеки, шляхом розгрузки міжквартальних проїздів.

3. громадської організації «Нове Таїрове» з питання розвитку соціальної інфраструктури у ж/м «Радужний».

 

Нагадаємо, що у 2018 році мешканці ж/м “Радужний”провели акцію в підтримку будівництва елементів соціальної інфраструктури. Після чого відбулась зустріч з губернатором.  Тоді ж, для привернення більшої ували зі сторони влади, були зібрані понад 2000 підписів, та надіслані офіційні листи до багатьох державних установ. Однак боротьба триває досі.

Депутатське звернення Дмитра Нетреби

депутатське звернення, Дмитро Нетреба

депутатське звернення, Дмитро Нетребадепутатське звернення, Дмитро Нетребадепутатське звернення, Дмитро Нетреба

Депутатське звернення Кристини Матюшенко

депутатське звернення, Матюшенко Кристинадепутатське звернення, Матюшенко Кристинадепутатське звернення, Матюшенко Кристина

Звернення ГО “Нове Таїрове”

зверненя ГО "Нове Таїрове"зверненя ГО "Нове Таїрове"зверненя ГО "Нове Таїрове"

Про результати розгляду звернень буде повідомлено додатково.