Депутатом Нетребою Дмитром була ініційована заміна на своєму окрузі звичайних вуличних ліхтарів, більшість з яких не працювала, на сучасні світлодіодні (LED).
Ця ініціатива була підтримана Таїровською селищною радою, та був виділений автомобіль для проведення висотних робіт.
Не залишився осторонь також ТОВ «Житлово-комунальний сервіс», яке надало фахівців для монтажу нових ліхтарів.
Переваги світлодіодних ліхтарів очевидні: це строк їх експлуатації, стійкість до несприятливих погодних умов, економічність, надійність, екологічність, рівномірність освітлення тощо.
Робота депутата на своєму окрузі продовжується, і в планах найближчим часом завершення встановлення напівсфер для запобігання хаотичному паркуванню авто з порушенням ПДД, де найбільш ускладнений проїзд транспортних засобів, спецтехніки та прохід пішоходів.