Скоро відкриття поліклініки в ж/м Радужний

Поликлиника, Радужный массив, поліклініка, Радужний масивДуже багато зусиль мешканцями та активістами було докладено, щоб мешканці масиву «Радужний» мали можливість отримати медичні послуги у себе на районі, а не їздити за 40 км до м.Овідіополь.

І ці зусилля не залишились марними. Жителями, Таїровською селищною радою, громадською організацією «Нове Таїрове» та депутатами було проведено багато роботи: нескінченні звернення до органів місцевого самоврядування та обладміністрації, зустрічі з чиновниками, мітинги, збір підписів тощо на протязі останніх чотирьох років.

Мешканці проявляли неабияку активність та докладали зусилля та віру у цю справу, тим самим дії жителів було підтримано керівництвом Таїровської селищної ради. Також велися переговори з забудовником, і він не залишився осторонь. Завдяки напористій роботі Таїровської селищної ради забудовник виділив і відремонтував приміщення під амбулаторію та передав на баланс селищної ради.

На сьогоднішній день рішенням позачергової 10 сесії Таїровської селищної ради 6 червня 2019 року було створено комунальне некомерційне підприємство Таїровської селищної ради «ТАЇРОВСЬКИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР», який розташований в ж/м «Радужний», буд. № 21. Основними функціями цього закладу є:
– надання первинної медичної допомоги;
– здійснення управління медичним обслуговуванням населення Таїровської громади;
– вживання заходів з профілактики захворювання населення та підтримання громадського здоров’я;
– надання послуг вторинної/спеціалізованої медичної допомоги будь-яким особам в порядку та умовах законодавством України.

У сучасних умовах одним із обов’язкових критеріїв надання якісних медичних послуг є використання лікарями сучасних технічних засобів. Розуміючи це, посадовці селищної ради провели системну роботу щодо забезпечення медустанови новітнім сучасним медичним обладнанням (цифровий рентгенівський апарат, система мамографічна, цифрова ультразвукова система, електрокардіограф, стетофонендоскоп та інш). В діагностичний центр буде підібраний кваліфікований медичний персонал і всі наші мешканці нарешті отримають якісну, а найголовніше, своєчасну, медичну допомогу.

Селищною радою призначено виконуючим обов’язки директора центру депутата Овідіопольської районної ради, лікаря вищої категорії,  хірурга – Шубладзе Давида Костянтиновича.

Сподіваємось, що Таїровський консультативно-діагностичний центр найближчим часом відкриє свої двері, стане зразковою головною медичною установою, у якій буде все необхідне для обслуговування пацієнтів на первинному рівні.
Жителі ж/м Радужний очікують якомога скорішого запуску поліклініки.

Щодо відкриття діагностичного центру буде повідомлено додатково.