ДІЛЬНИЧНИЙ ОФІЦЕР ПОЛІЦІЇ В «РАДУЖНОМУ»: БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?!

дільничнийДІЛЬНИЧНИЙ ОФІЦЕР ПОЛІЦІЇ В «РАДУЖНОМУ»: БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?!

Протягом останніх декількох місяців однією з тем, які  найбільше турбують мешканців ж/м «Радужний», є  проблема відсутності на території величезного мікрорайону дільничного офіцера поліції.

Часте порушення громадського порядку, бійки, ігнорування ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», а також  відсутність можливості звернутися до поліції викликають все більше занепокоєння громадян.

Це питання неодноразово підіймалося на районному рівні депутатом Овідіопольської районної ради – Кристиною Матюшенко, та пояснення були завжди однакові та банальні – відсутність кадрів.

Саме тому призначені на посаду ДОП, за останні 2 роки, змінювались з такою швидкістю, що на сьогоднішній день визначити місцезнаходження дільничного стало для жителів просто неможливим.

Беручи до уваги численні скарги та звернення громадян, Кристиною Матюшенко було підготовлене депутатське звернення на адресу начальника Овідіопольського РВ ГУМВС в Одеській області – Чукань Олега Володимировича з проханням надати інформацію щодо призначення на посаду дільничного офіцера поліції, який має знаходитись на території ж/м «Радужний» та виконувати свої обов’язки, відповідно до Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції.

Це звернення було попередньо озвучене депутатом на черговій сесії Овідіопольської районної ради 17 лютого та зареєстроване відповідно до умов законодавства.

Нагадаємо, що на території ж/м «Радужний» в буд.№5 є приміщення опорного пункту поліції (26,5 кв.м), яке було передане забудовником на баланс Таїровської селищної ради у 2017 році. Проте, цього, мабуть, замало для розміщення та роботи хоча б одного дільничного офіцера поліції.

депутатське звернення,Матюшенко депутатське звернення, Матюшенко

Робота у напрямку вирішення цієї проблеми триває. Відповідь на звернення буде опублікована додатково.