Відповідь Одеської ОДА щодо міжквартальних проїздів у ж/м “Радужний” та забезпечення пожежної безпеки всередині мікрорайону

офіційні відповіді

Відповідь Одеської ОДА щодо міжквартальних проїздів у ж/м “Радужний” та забезпечення пожежної безпеки всередині мікрорайону

5 березня на адресу депутата Овідіопольської районної ради Кристини Матюшенко надійшов лист від Одеської ОДА з відповіддю на депутатське звернення від 29.01.2020.

Нагадаємо, що 28 січня 2020 року депутат Овідіопольської районної ради Кристина Матюшенко та представник ГО «Нове таїрове» Ольга Бородай були запрошені на зустріч до Одеської ОДА з питань розвитку житлового масиву «Радужний».

На зустрічі обговорювалась можливість реалізації проекту дорожнього руху для забезпечення пожежної безпеки та урегулювання проїздів усередині мікрорайону.

У своєму зверненні депутат просила посприяти у розірванні договору аренди між Овідіопольською районною адміністрацією та ТОВ «Руніком СтройІнвест» на підставі грубих порушень умов договору використання земельної ділянки, а саме в частині несплати орендної плати, що негативно відображається на місцевому бюджеті.  А також розпочати негайну процедуру передачі даної земельної ділянки у користування Таїровської селищної ради на користь громадян для реалізації проекту дорожнього руху у ж/м «Радужний», який є вкрай важливим для забезпечення пожежної безпеки та для запобігання надзвичайних ситуацій.

Відповідь на звернення додаємо:

З відповіді стає зрозуміло, що для того, аби забезбечити пожежну безпеку жителям ж/м “Радужний”, потрібно пройти 100 пекельних бюрократичних кіл, зокрема судових.

Також обов’язково слід зазначити той факт, що від Овідіопольської райдержадміністрації (на звернення Матюшенко К.А. у 2017 році) також надходила відповідь про те, що відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 29.08.2012 №989 “Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж с. Мізікевича, ж/м “Ульянівка” Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області” земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту і “Таїровська селищна рада повинна укласти з ТОВ “Руніком СтройІнвест” новий договір оренди землі”.

Однак у своєму офіційному листі від 09.12.2019р. Таїровська селищна рада повідомила, що Овідіопольською райдержадміністрацією на адресу Таїровської селищної ради не передавалися матеріали договору оренди, а отже і зміни в нього не вносилися.

 

Постає ряд логічних питаннь: “Невже всі чекають страшних наслідків пожеж?”,  “Чому нікому немає діла до пожежної безпеки багатотисячного району?”, ” Які мають бути ще причини для того, аби на проблему міжквартальних проїздів звернули увагу не лише самі мешканці, а й ті, хто розпоряджається їх податками?”

Це більше схоже на нехтування своїми професійними обов’язками, бо ніяк по іншому не можна пояснити відписки з боку органів влади та їхнє небажання вирішувати такі гострі проблеми.

Добре лише забудовникові: і оренду не сплачує, і земельною ділянкою продовжує користуватись. Та кому до цього є діло?! З відповідей очевидно – НІКОМУ!

Звернення Матюшенко К.А. до Таїровської селищної ради та відповідь на нього:

депутатське звернення, Матюшенко

Матюшенко, звернення

 

ТСР