Інспектор з паркування. Прямий ефір з Матюшенко Кристиною на телеканалі “Думская”

24 травня о 14 годині Матюшенко Кристина взяла участь у прямому ефірі на телеканалі «Думская», під час якого обговорювалося питання створення інспекторів з паркування.

З розростанням ж/м «Радужний» наша команда взялася за вирішення проблем пожежної безпеки та паркування всередині масиву.

Був розроблений та реалізований проект дорожнього руху, який значно покращив умови зустрічного роз’їзду шляхом втілення одностороннього руху, встановлення антипаркувальних стовпчиків, встановлення дорожніх знаків та пристроїв примусового зниження швидкості.

Вже сплинув певний час, і можна зробити висновок, що цей комплекс проведених заходів працює.

Однак, не всі мешканці усвідомлюють, що порушення правил паркування несе за собою реальну загрозу іншим жителям 40-ка тисячного масиву. Унеможливлюється проїзд швидких та пожежних автомобілів та іншого спец транспорту, що може призвести до вкрай жахливих наслідків, а відтак є нагальна необхідність дисциплінувати таких “горе паркувальників”.

Тому, Матюшенко Кристиною, було ініційоване створення посади інспектора з паркування та запропоноване до внесення у бюджет на 2021 рік.

З моменту отримання останньої відповіді Таїровського селищного голови, у якій йшлося про підтримку ідеї та активну підготовку до її реалізації, пройшло вже більше 4х місяців.
Але ніяких зсувів поки що немає

Нам прикро, що питання безпеки мешканців Радужного важливе лише для нас самих в першу чергу.

Ми хочемо, щоб жителі були почуті, тому готові говорити голосніше.

Запрошуємо до перегляду!

https://fb.watch/5ZBjBK6bg8/

Матюшенко додатковый запит1

інспектор з паркування