Опорний пунк поліції. Де та коли чекати?!

“Опорному пункту поліції в громаді БУТИ!!!” – принаймні так звучить відповідь Таїровського селищного голови.

22 квітня 2021 року на черговій 8 сесії Таїровської селищної ради депутатським корпусом було прийняте рішення “Про передачу у комунальну власність приміщення площею 85,45 кв.м. за адресою: Одеська область, Овідіопольський р-н., с. Лиманка (с. Мізікевича), пр-т Маршала Жукова, ж/м «Дружний», будинок 111, приміщення 13 – ж/к “Маршал-Сіті”.

Попередньо, на засіданні постійної комісії, депутатським корпусом активно обговорювалися варіанти розміщення опорного пункту поліції на території Таїровської ОТГ. Депутати дійшли згоди у цьому питанні. Також підтримка була отримана і від голови громади.
Матюшенко Кристиною було надіслане письмове депутатське звернення щодо важливості та актуальності питання і наданий перелік переваг, згідно з потребами мешканців, розташування опорного пункту поліції у нашій громаді.

Таїровською селищною радою, за підписом голови громади, була надана письмова відповідь, у якій зазначено, що наразі триває процес передачі об’єкта до комунальної власності. І після його прийняття до комунальної власності Таїровської селищної ради, в приміщенні БУДЕ розташований опорний пункт.

Зауважимо, що таке розташування опорного пункту Поліції позитивно позначиться на усій Таїровській громаді, враховуючи такі плюси:
-вдале розташування відносно усіх населених пунктів громади;
-більш швидке реагування на правопорушення;
-своєчасне запобігання злочинним діям;
-усунення/попередження конфліктних ситуацій;
-вчасне прибуття групи швидкого реагування на виклики;
-підвищення безпеки громадян та громади в цілому.

З нетерпінням чекаємо наступних дій у цьому напрямку.

 

інспектор з паркування1 інспектор з паркування2

Відповідь Таїровського селищного голови – Хасаєва Тимура Хасановича:інспектор з паркування3