Інспектор з паркування. Відповідь Таїровського селищного голови

День від дня ми очікуємо на якісні зміни життя у громаді. Сподіваємося на поліпшення умов пересування мікрорайоном. Втілений у життя проект дорожнього руху, безумовно, став рятувальним колом у вихорі хаотичного руху автотранспорту.

Однак не всі громадяни керуються правилами, поважають своїх сусідів, поводяться чемно по відношенню одне до одного, деякі просто кидають свої автівки, нехтуючи правилами дорожнього руху. У такий момент, коли ніякі попередження, цивілізовані прохання та пояснення не працюють, повинен працювати Закон.

У нашому випадку представник Закону- інспектор з паркування.

Практика створення посади інспектора з паркування широко розповсюджена у багатьох містах України. Це не новинка, і нам є з кого брати приклад.

І цей приклад близько, хоча б у місті Одеса.

Нещодавно депутат Таїровської селищної ради Матюшенко Кристина була запрошена телеканалом «Думская» до прямого ефіру, де обговорювалася саме ця тема. До студії, телефоном, приєднався Сергій Червоіваненко – експерт у сфері транспорту, за словами якого, першим кроком до створення посади інспектора, повинен бути розроблений проект дорожнього руху, та встановлені знаки (на щастя, цей етап успішно пройдений), тому для нас вже немає ніяких перешкод.

20 травня Матюшенко Кристиною було зареєстроване чергове депутатське звернення з приводу необхідності додання до штатного розкладу посади інспектора з паркування.

І вже отримана відповідь:

Відповідь, відверто кажучи, не зовсім очікувана. Ми отримали письмове підтвердження вже давно зрозумілого факту – потрібні додаткові паркувальні місця. Про це ми говоримо давно, проте досі не знайшлося місця під це будівництво.

Важливо розуміти, що пошук місць для паркування та створення посади інспектора з паркування- не можуть бути взаємовиключними. 

Ми маємо чіткий план, як рухатися далі, щоб забезпечити безпечне проживання мешканців у ж/м “Радужний” (розчистивши від автохамів проїзди для спецтехніки) та безперешкодний рух водіям.

Тому ми продовжимо стояти на своєму. Вирішувати проблему потрібно і глобально, шукаючи нові можливості для будівництва стоянок, і локально – впроваджуючи метод покарання правопорушників.