Коригування проєкту організації дорожнього руху в ж/м “Радужний”

  Коригування проєкту організації дорожнього руху в ж/м «Радужний».

Наша команда, працюючи над проєктом дорожнього руху, мала намір покращити умови пересування мікрорайоном автомобілістам і пішоходам за рахунок одностороннього руху. Сподівання практично повністю виправдали себе.

Мешканці «Радужного» та його гості поступово звикли до нововведень і зрозуміли, що вони суттєво полегшують рух міжквартальними проїздами, у порівнянні з їх відсутністю та хаосом, що відбувався напередодні.

Промайнув рік з моменту, коли проєкт був реалізований. І, маючи певний досвід, спостерігаючи за рухом, звертаючи увагу на зауваження радужнян, прийшов час внести деякі необхідні корективи у діючий проєкт.

Саме тому Кристина Матюшенко завернулась до керівництва Таїровської селищної ради з рядом пропозицій, які були повністю одобрені та підтримані.
На початку вересня Кристина Матюшенко провела зустріч з проєктувальницею та озвучила проблеми, які потрібно вирішити, шляхом внесення змін у проєкт дорожнього руху, обговорили робочі моменти з цього приводу.
Була досягнута трьостороння згода.
І наша команда, за участю Матюшенко К, Нетреби Д. та Бородай О. зайнялася підготовкою необхідних даних.

Станом на сьогодні, проєктною організацією підготовлена кошторисна документація на внесення змін у проєкт дорожнього руху в ж/м «Радужний».
Також нею підготовлені та надіслані всі необхідні документи для укладення договору на проведення вказаних робіт.

Хочемо зауважити, що у поточному бюджетному році будуть виконані роботи з проєктування.
Реалізація проєкту буде закладена у бюджеті 2022 року. Після чого й почнуться очікувані роботи.

Вдячні керівництву Таїровської селищної ради за підтримку у цьому питанні, а також активним мешканцям «Радужного» за участь у виявленні моментів, які потребують доопрацювання.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті та у наших соціальних мережах Facebook та Viber.