Департамент патрульної поліції погодив Проєкт організації дорожнього руху ж/м Радужний.

Департамент патрульної поліції погодив Проєкт організації дорожнього руху ж/м “Радужний”.

Цей проєкт отримав нове дихання ще минулого року завдяки наполегливій роботі детутата Таїровської селищної ради- Дмитра Нетреби.

Зараз, коли вже пройдені певні кроки, та є результати довготривалої роботи, нарешті можна говорити про успішне доопрацювання і, сподіваємося, втілення необхідного нам проекту у життя.

Етапи роботи, що пройдені на даний час:
✓ Селищною радою було замовлено коригування проєкту;
✓ Залучено профільних спеціалістів, поліцію,  окремих депутатів Радужного та представників громадськості для розроблення оптимальної схеми руху;
✓ Схему розроблено та погоджено.

проект ддпроект дд

Передбачається:
• запровадження одностороннього руху,
• нанесення дорожньої розмітки,
• встановлення дорожніх знаків,
• встановлення пристроїв примусового зниження швидкості,
• встановлення антипаркувальних стовпчиків.

Додатково:
° Встановлення системи світлодіодного освітлення пішохідних переходів,
° Освітлення.

Хочемо відмітити, що до критичної ситуації з дорожнім рухом та до витікаючої з цього проблеми пожежної безпеки з розумінням та сприянням поставилася т.в.о. селищного голови Лариса Бурлака.

Попереду залишається проведення експертизи та тендерних процедур.

Слід зауважити, що тема організації дорожнього руху активно підіймалася представниками ГО Новое Таирово ще у 2017 році, тоді ж була створена робоча група з числа активістів, депутатів від ГО “Нове Таїрове” та представника поліції, яка зайнялася розробкою схеми руху всередині масиву https://novetairove.org.ua/v-raduzhnom-opredelilis-s-naibolee-optimalnoj-shemoj-razezda-transporta/

Згодом, за ініціативою депутатів ГО, Таїровською селищною радою був замовлений проект дорожнього руху  https://novetairove.org.ua/neraduzhnyj-transportnyj-kollaps-chego-ozhidat-zhitelyam/, який наразі ретельно доопрацьований та очікує проходження тендерної процедури.

Чекаємо на якнайшвидшу реалізацію “Проєкту ДД Радужний 2020”.

проект дд