Наскільки близька до здійснення мрія мешканців жм “Радужний” про будівництво загальноосвітньої школи?!

Наскільки близька до здійснення мрія мешканців жм “Радужний” про будівництво загальноосвітньої школи?!

У лютому 2020 року ми публікували частину прямого ефіру, яку проводив народний депутат України- Колебошин Сергій Валерійович, де відповідав на запитання, одне з яких – проблема відсутності у ж/м “Радужний” державних об’єктів соціальної інфраструктури, а саме – загальноосвітньої школи. Сергій Валерійович розповів, що на той момент велася предметна розмова із головою Одеської ОДА щодо координації дій у вирішенні проблеми із відсутністю землі під будівництво школи, а також відбулися перемовини з Академією аграрних наук України у напрямку виділення довгоочікуваної земельної ділянки.

Нещодавно у ж/м “Дайберг” було презентоване відкриття громадської приймальні депутата.
На жаль, через зайнятість Сергія Валерійовича, потрапити на прийом та обговорити подальші дії, які б могли наблизити мешканців до омріяного будівництва, ми так і не змогли.
Тому, для розуміння ситуації, на адресу народного депутата було направлене звернення депутата Овідіопольської районної ради  Матюшенко Кристини від 24.07.2020 року.

Хочеться зазначити, що ми очікуємо об’єднати зусилля, обрати шлях, який допоможе зрушити з мертвої точки проблему відсутності земельної ділянки під будівництво державної загальноосвітньої школи. Для цього Державне підприємство “Дослідне господарство “Таїровське” повинно добровільно відмовитись від земельної ділянки, яка наразі знаходиться у їх користуванні.

До речі, на сьогоднішній день, попереднє керівництво ННЦ “Інститут виноградарства та виноробства ім. В.Є.Таїрова” відсторонене від займаних посад через підозру у зловживанні службовим становищем- відчуженням особливо цінних земель, що нанесло державі понад 20 млн гривень збитків. Це, за даними НАБУ, без перебільшень, один з наймасштабніших епізодів корупції на землях Національної академії аграрних наук України.

Нагадаємо, що наприкінці лютого голова ГО “Нове Таїрове” і депутат Овідіопольської районної ради- Матюшенко Кристина та представник ГО- Бородай Ольга були запрошені на прийом до заступника голови Одеської ОДА з приводу школи та пожежної безпеки мікрорайону “Радужний”.
Також звернення до голови ОДА було адресоване депутатом Таїровської селищної ради Дмитром Нетребою, відповідь на яке була отримана ще у березні, однак нічим не вирізнялася з-поміж попередніх відписок ОДА.

Сподіваємося, що наше звернення знайде підтримку з боку представників влади, і мешканці ж/м “Радужний” не втратять надію на таку довгоочікувану школу.