ВІДПОВІДЬ ОДА ЩОДО ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПІД БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ: КОПІЮВАТИ-ВСТАВИТИ

дпт, детальний план "Радужний"ВІДПОВІДЬ ОДА ЩОДО ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПІД БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ В Ж\М “РАДУЖНИЙ”: КОПІЮВАТИ-ВСТАВИТИ

Нещодавно депутат Таїровської селищної ради Нетреба Дмитро отримав від Одеської ОДА відповідь на своє звернення від 29.01.2020р., яке стосувалося виділення земельної ділянки під будівництво об’єктів соціальної інфраструктури у ж\м “Радужний”, а саме -школи та дитячого садка, що передбачені містобудівною документацією (детальним планом території).

Забігаючи наперед, хочеться зауважити, що вивчивчи офіційний лист складається враження, що жоден з додатків, які були прикріплені до депутатського звернення, не були опрацьовані або хоча б прочитані.

У додатках містилася вся хронологія листування з державними органами та установами. Останньою та, на нашу думку, ключовою була відповідь ННЦ “Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова”, від рішення керівництва якого і залежить подальше вирішення цього затяжного земельного питання.

Однак, не зважаючи на слова представників Одеської ОДА про їхню обізнаність та стурбованість цією проблемою, та обіцянки надати всю можливу допомогу, була отримана чергова відписка. Більше того, на жаль, вона абсолютно нічим не відрізняється від попередніх відповідей ОДА.

Очікування щодо створення робочої комісії, про яку нам наголошував сам радник голови Одеської облдержадміністрації, чи хоча б звернення до ключової на сьогоднішній день установи – ННЦ “Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова”, не знайшли свого підтвердження.

Проте, якщо Одеській ОДА байдуже на пожежну безпеку та безпеку людей, то, мабуть, марно сподіватись, що її працівники перейматимуться проблемою відсутності земельної ділянки для будівництва школи.

Маємо звернути вашу увагу на те, що більше 2000 підписів мешканців ж/м “Радужний” не можуть залишитися поза увагою державних органів влади, а отже ми і надалі будемо звертатися до всіх, хто може нас, жителів, почути!

Відповідь додаємо:

ответ ОДА, Нетреба Дмитро