Ми захистили порушені права мешканця масиву на здійснення плати за теплопостачання згідно встановленого лічильника тепла

Одним із основних напрямків діяльності громадської організації «Нове Таїрове» є захист соціальних прав мешканців нашої територіальної громади.
Протягом останніх двох років багато жителів масиву звертались з тими чи іншими проблемами, які виникали при нарахуванні плати за теплопостачання при наявності встановленого індивідуального лічильника тепла.

Наша боротьба з обслуговуючими компаніями на цьому напрямку була тривалою та запеклою, оскільки діючим законодавством чітко визначено, що справляння плати за нормативами (нормами) споживання за наявності квартирних засобів обліку без урахування їх показань не допускається. Але ж ЖЕКи трактують закон по іншому і стягують незаконно з людей кошти за теплопостачання, які вони не спожили.

На сьогодні ми отримали позитивний результат. В інтересах мешканки громадська організація підготувала звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області ( у складі якого тепер перебуває управління захисту споживачів) про порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів товариством «Житлово-комунальний сервіс».
Головне управління у жовтні місяці провело перевірку ЖЕКу і виявило порушення закону при нарахуванні плати за надання послуг з централізованого опалення не згідно показань лічильника тепла, а згідно площі квартири.
Контролюючим органом було винесено припис та зобов’язано обслуговуючу компанію усунути виявленні порушення закону та здійснити нарахування з урахуванням показань квартирного засобу обліку теплової енергії.
Ответ, защита прав потребителей, счётчик, відповідь, захист прав споживачів, лічильник
Шановні наші мешканці, не дозволяйте порушувати свої соціальні права. Є державні контролюючі органи, які наділені повноваженнями у сфері захисту прав споживачів.

А наша громадська організація надасть необхідну правову допомогу та допоможе Вам правильно підготувати відповідні звернення до державних установ.